Vaše nohavičky sú úúžasné! Dnes dorazili a veľkosť mi sadla perfektne, cítim sa v nich veľmi príjemne. Ďakujem za krásne zabalené balíčky s menovkami, už sa teším ako ich odovzdám kamarátkam a dcérke. Ďakujem aj za Vašu pozornosť mydielka :) Už sa teším, keď si nohavičky o dva týždne vyskúšam naozaj :). A skoro som zabudla, chcem oceniť a poďakovať za veľmi príjemný a domyslený detail, štítok s Vašou značkou vzadu v strede je zašitý pod lem, takže neškriabe ako pri iných nohavičkách, a netreba ho odstrihnúť. Perfektné!

 

- Simona

Kalhotky používám první měsíc a musím říci, neskutečné. Včera bylo opravdu horko, měla jsem z toho strach, jsem zvyklá na bavlnu. A nebyla jsem vůbec zpocená a to jsem byla celý den venku s dětmi 👌🙂. Vaše kalhotky jsou opravdu úžasné a i krásné ženské 🥰🥰

- Romana

Děkuji za kalhotky, jsou naprosto perfektní!

- Anna

 

Po dlouhém rozmýšlení jsem se odhodlala a objednala dvoje kalhotky na zkoušku a i přes to, že jsem zpočátku byla lehce skeptická, jsem ve výsledku velmi mile překvapená, pohodlné mi byly už od prvního nasazení a pořád jsem z nich naprosto rozčarovaná, ať už z velmi příjemného materiálu, pocitu sucha i celkového komfortu, navíc se v nich cítím mnohem lépe než s vložkami a jen velmi těžko se mi s nimi loučí (obzvlášť s těmi vysokými s transparentními boky, jsou neskutečně lehoučké, příjemné a krásně vypadají). Takže velké díky za ně, ty dvoje co mám určitě nebudou jediné. 🧡

- Kamila

 

Dobrý večer, do Sayu, bože můj ty vaše kalhotky jsou taaaak božsky pohodlné. Chci je nosit pořád! 😍 Dneska jsem zkusila půl dne v tělovkách a jedním slovem wow ✨ Proč jsem tohle neobjevila už dávno. Příští měsíc z výplaty objednávám další do výbavy 🙏🏻😀🥰

- Jitka

 

 

Dobrý den, nedávno jsem si od vás koupila dvoje kalhotky a nemám slov!!! Musím rychle koupit další!!! Moje dny nikdy nebyly tak pohodlné!😍 Děkuji moc!!!!!!!

- Anita

 

 

Balíček dorazil a musím zase napsat :-) ty šedé s krajkou jsou úplná balada krásné, já se do Sayu asi zamilovala a mám na nich závislost:-) asi ještě dokoupím ty light a budu používat místo látkových intimek... protože já už snad ani jiné nosit nechci 😍

- Jana

 

 

Dobrý den, před časem jsem objednala na zkoušku vysoké kalhotky v béžové a černé barvě a jsem naprosto nadšená. Dnes jsem udělala další objednávku. S radostí šířím dobrou zkušenost dále mezi kamarádky a doufám, že brzo také objednají. Děkuji moc je to skvělý pocit pohodlí. Konečně někdo myslí na všechny typy postav a tvoří hezké, funkční prádlo.

- Lucie

 

MK Sayu jsou splněným snem po mnoha letech dyskomfortu, protékání, zapařování se, nemožnosti normálně chodit/běhat/sedět, potřeby častých návštěv wc, neustálého kontrolování fleků na zadku a dalších menstruačních nepříjemností. 😖 Poprvé v životě jsem chvilkama zapomněla, že vlastně menstruuji! Mám model černé s transparentními boky pro silnou ms. Jsou neskutečně příjemné! Pocit jako v bavlnce. Nikde neškrtí, neshrnují se, ale zároveň spolehlivě a bezpečně přiléhají, nevytahávají se. Umělý materiál mě trochu odrazoval, ale ve skutečnosti je příjemný na dotek a nepotím se v něm. Merino je úplný zázrak. Oceňuji, že je mulesing free! Na dotyk je jemňoučké, moc příjemné. Spodní savá vrstva krev rychle odvádí pryč, takže merino zůstává jen vlhké a není tedy žádný pocit mokra nebo chladu. Prostě jako třeba u výtoku. Krev ani nepřetéká do stran. Překvapivě i na černé je krev dobře vidět, z toho jsem taky původně měla obavu. Vložka je dostatečně velká vpředu i vzadu, takže neproteču ani v noci, když ležím na zádech nebo na břiše. Jedna z nejlepších věcí je, že kalhotky vydrží celých 12 hodin. Je to neskutečně pohodlné. Zpočátku mi ta představa přišla nehygienická, nereálná a nechutná. Ale po osobní zkušenosti jsem nadšená. Kapacita je neskutečná. Místo 15 látkových vložek mi stačí 4 kalhotky. Ani po celém dni nemám pocit mokra nebo těžké plíny mezi nohama. Navíc téměř nejsou cítit. Merino a bambus zřejmě neutralizují zápach. A merino je navíc antibakteriální, takže žádné záněty. Zkrátka pohodlí je úplně srovnatelné ráno i večer. Celý den nemusím ms řešit. Jsem naprosto nadšená! Praní je strašně jednoduché. Po 12 hodinách, když se jdu osprchnout, přeperu je pod studenou vodou, na konci ms všechny vyperu. Praní MK je nesrovnatelně příjemnější a bezproblémovější než praní látkových vložek! Takže i v tomto lepší varianta pro ženy, pro které je ruční praní ms krve překážkou. MK jsou za mě prostě top ms pomůcka dnešní doby. A jinou značku než Sayu ani zkoušet nechci. Tak dobře mi ještě nikdy nic nepadlo a kvalita materiálů a provedení je bezkonkurenční! V neposlední řadě mám skvělou zkušenost i s komunikací výrobců se zákazníky. Jsou profesionální, milí a vstřícní. 🙂

- Ella

 

Z této menstruační pomůcky jsem naprosto nadšená a nechápu proč jsem tak dlouho váhala na kalhotky přejít. Už dávno jsem si mohla ušetřit nepříjemné pocity během těchto ženských dní. Měla jsem možnost porovnat kalhotky Sayu s konkurenčními. Testovala jsem je ve svůj nejsilnější den (úplně extrémně silnou menstruaci nemívám). Kalhotky Sayu naprosto bez problémů vydržely 7,5 hodin (a to mám variantu se střední savostí), u konkurenčních jsem už po 3,5 hodinách cítila nepříjemné vlhko.

Takže u mě jednoznačně jasná volba a kalhotky Sayu si koupím ještě minimálně troje. Vůbec se nebudu bát vzít si je i do práce na 12ti hodinovou směnu.

Ještě jednou moc děkuji a všude tyto vaše kalhotky vychvaluji 🙂

Zároveň bych chtěla velice ocenit poradenský servis a naprosto úžasnou, pohotovou, milou a vstřícnou komunikaci týmu Sayu. V dnešní době toto vůbec není samozřejmost a já si toho moc cením.

- Hanka

 

Po prvním mens s nimi jsem nadšená. Musím říct, že jsem uvažovala i o vaši konkurenci (kvůli ceně), ale jelikož opravdu používám hodně a často peru, řekla jsem si, že využiji vás jako nejlepší značku. Kromě toho, že jsou vaše kalhotky vážně pohodlné a příjemné na všech částech jsou opravdu funkční i pro moje užívání. Musím říct, že oproti vložkám (igelit uvnitř) vaše kalhotky způsobily, že se mi o 2 dny zkrátil menses (mám ho běžně 10-12dní) a upravila se mi i kůže v okoli kalhotek, opravdu jsem byla opruzená. Zkrátka - jsem nadšená a moc vám děkuji za váš produkt.

- Daniela

 

Moc děkuji za tento elegantní a užitečný výrobek:) Ve Vašich kalhotkách vypadáme jako krásné ženy, navíc jsou opravdu funkční a příjemné. Asi se po letech, začnu , na své dny, i těšit.

- Katarína

Dnes mi od Vás přišel překrásný voňavý balíček, z kterého jsem nadšená a moc bych Vám chtěla za něj poděkovat! Byla radost ho rozbalovat. Moc se mi líbilo, jak je vše do detailu zpracováno a zabaleno. Od hedvábného papíru, příjemné nevtíravé vůně celého balíčku, přes bezplastové obaly až po jednoduché elegantní i výstižné logo Vaší firmy.

Kalhotky krásně sedí a vůbec mi nepřijde, že bych na sobě měla kalhotky menstruační. Na těle jsou moc příjemné. Cítím se v nich luxusně a, nenapadá mě vhodnější slovo než, čistě:-) Je to pro mě skloubená čistá elegance a ženskost s funkčností. A je to poprvé, kdy se těším na své dny, abych si je mohla obléci a vyzkoušet.

Děkuji, že tímto vnášíte do "našich dnů" pocit luxusu a zároveň pohodlí a troufnu si říct, že se i tyto dny můžeme cítit jako bohyně. Myslím si, že nezůstanu jen u těchto "prvních vlaštovek" a v šatníku přibudou i další kalhotky od Vás.

- Věra

Obvykle recenze nepíšu, ale nové kalhotky mne tak nadchly, že vám to musím napsat :-D.

Koupila jsem si rovnou čtvery, s různou savostí i střihem. A jsou naprosto skvělé. Když jsem si je zkoušela hned co přišly, tak jsem z nich ani nechtěla vylézt, jak mi byly příjemné. Takže se připojuju s žádostí o "nemenstruační kalhotky" - vaše střihy a použité materiály jsou úžasné! A to jsem hodně náročná zákaznice!

Během menstruace se v nich cítím jako v bavlnce a skoro jsem zapomněla, že menstruuju. Ani mne netlačil kalíšek, ani jsem neměla pocit mokra a ani velká vrstva čehosi mezi nohama jako u látkových vložek.

A ještě jsou tak strašně krásné! <3

Jo a taky jsem ocenila eko zabalení, tím jste u mne získali další plusové body, že to nebylo balené ve zbytečném plastu. Díky moc :-)

- Lenka

Kalhotky s prodlouženou přední vrstvou používám už od tohoto září a jsou naprosto skvělé! Ani jednou me nezradily, ta vrstva je vepředu ideálně dlouhá, takže opravdu vše zachytí (porovnáno se Snuggs, které takto prodlouženou přední část nemají a do půlhodiny po nasazení jsem protekla nad savou částí), velmi oceňuji materiál a kvalitu gumiček, zatim drží a vypadají jako nové a i když jsem za toho půl roku dost zhubla, tím že gumičky jsou pevné, kalhotky mi sedí dobře. Ještě jednou díky za to že jste kalhotky s prodlouženou savou vrstvou vytvořili ❤

- Iveta

Já jsem vážně nadšená. Pozorovala jsem trend menstruačních kalhotek dosti skepticky. Pak jsem si o vás přečetla, našla vás na sociálních sítích, a po dlouhém váhání jsem se nakonec odvážila vyzkoušet. A rozhodně nelituji. Děkuji za tento úžasný vynález a počin pro ženy. ❤

- Rohia

 

Vaše kalhotky jsou naprosto nejlepší, pomalu ani nevím, že je mám na sobě a občas i zapomenu, že vlastně menstruuji! :-)

Vyzkoušela jsem i Snuggs kalhotky, ale ty zdaleka nejsou tak příjemné, propracované a už vůbec nevydrží tak dlouho jako ty vaše!

Jsem naprosto nadšená a moc ráda, že jsem si v prosinci přála k Vánocům jedny od vás na zkoušku - teď už mám čtvery (a myslím, že nekončím). Prostě pecka! Díky!

- Lucie

 

Dnes mi dorazil balíček s kalhotkami, které mi po telefonu doporučila paní Mohlová. A chtěla bych jí moc a moc poděkovat, protože měla pravdu:-) i ty 44 sedí velmi dobře a ty vysoké Chanel jsou teda naprostá bomba:-) už se těším až je vyzkouším v ostrém provozu a určitě pak dokoupím další kusy. Ještě jednou díky za skvělý servis.

- Jana

 

Dobrý deň, chcem sa vám úprimne poďakovať za vašu prácu a za vaše úžasné produkty. Prvýkrát som vyskúšala vaše nohavičky a je to obrovská, priam revolučná zmena. Pocit sucha, čistoty, nič nezavadzia, neobťažuje, nesmrdí. Dokonca sa v nich cítim sexy! Koniec starým, vyradeným “menštruačným” gaťkám.Vďaka vám odteraz menštruujem už len elegantne 😊❤️

- Lenka

 

Jsem nesmírně spokojená s Vašimi menstruačními kalhotkami! Mám model s transparentními boky v černé barvě a je to úplná bomba! Nikdy v životě mi neseděly kalhotky lépe, perfektní střih! A to mám široké boky, ale úzká stehna, kdy se mi běžné kalhotky zařezávají. Tyto krásně obepínají stehna (neškrtí) a nikam se neposouvají. Musím vyzdvihnout i příjemný materiál ze všech stran. A v neposlední řadě se v nich cítím hodně přitažlivá a sebevědomá, což mi obzvlášť v době menstruace často chybělo. ;) Děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákaznic. :)))

- Ella

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše úžasné kalhotky. Dovolím si je srovnat s kalhotky značky Snuggs, které jsem si objednala asi před třemi měsíci na zkoušku, společně se SAYU. Hned po prvním použití musím říct, že SAYU vyhrály úplně s přehledem. Mnohem větší komfort, příjemnější materiál,  krásně odepínají stehna, těsní na všech místech.  Ještě k tomu materiálu SAYU dodává pocit sucha po celou dobu, což je úžasné v těchto nepříjemných dnech. Moc vám dekuji ještě jednou za Vaši úžasnou práci 😊 ráda dal doporučím 😊

- Kateřina

Dobrý den, dnes mi (velice rychle!) dorazily mé první Sayu kalhotky a už se těším, až je vyzkouším 🥰 Vedle na dotek příjemného produktu mě velmi zaujalo elegantní a hlavně ekologické balení 🌱💚 Velikost padla krásně a už při prvním nasazení jsem byla jako v bavlnce 😌 Ještě jednou děkuji a věřím, že má zkušenost s kalhotkami bude stejně příjemná jako první seznámení 😊

- Nikol

Chci Vám poděkovat za objev jako jsou menstruační kalhotky.

Pořad tomu nemůžu uvěřit a pokaždé se divím, že to opravdu funguje a dokonce se i na menstruaci těším, až si zase obléknu ty nádherné a pohodlné kalhotky:-).

A teďka k brazilkám.

Když jsem je vyndala z dokonale zabaleného balíčku :-), tak jsem se hrozně lekla.

Na první pohled jsem si řekla, tak ty mě opravdu nebudou. Budou mě malé a příliš vysoké.

Každopádně jsem si řekla, že je vyzkouším a uvidím.

Ráno jsem je oblíkla se slovy: "Wau, tak to je pecka". Opravdu mě překvapilo jak sednou.

Nikdy se výrazně nehrnou, neodstávají, cítím se v nich dobře. U mě osobně bych potřebovala trošku zúžit ve spodní části kalhotky, ale to mám u všech. Nijak mě to, ale neozmezuje a nezpůsobuje problém.

- Lucie

Dobrý den, 

už mám od Vás čtvrté kalhotky a jsem prostě...šťastná. Nevím jak se lépe vyjádřit. 

 

Dlouho jsem váhala s nákupem, jednak kvůli ceně a pak, jestli jsou kalhotky opravdu takové, jak prezentujete. 

Mno, nejsou.... jsou totiž daleko lepší! Dokonce i přítel z nich byl mile nadšen (co se vzhledu týče, když jsem vysvětlila, proč je mám a k čemu jsou, už se moc nesmál, páč pochopil že teď si týden neškrtne :D ) 

Jediný co mě mrzí je, že jsem se neodhodlala k nákupu dříve. 

 

Zkrátka, děkuju za to, co děláte (protože to děláte perfektně) a za to, že prostě jste <3

- Tereza

Po celém dni jako pracující home office, můžu říct, že dobré. Také při sportu v mém případě jízda na koni, jsme nepocítila problém se střihem.

Děkuji.

 

Musím říct, že mi před pár dny konečně přišly troje kalhotky od Vás. Zkoušela jsem snuggs a shethinx. Snuggs už rozhodně kupovat nebudu, je to přesně to, co popisuje paní zakladatelka v posledním odstavci. Naproti tomu kalhotky od Vás jsou opravdu luxusní. Připadám si v nich jako královna, která má k dispozici to nejlepší, co lze sehat. A po přečtení vývoje firmy a na kolik jsou vskutku lokální už jiné kupovat nebudu. Moc děkuji za to, co děláte. 

- Hedvika

 

Ja ďakujem, veľmi Vám držím prsty, mam Vaše nohavičky a sú perfektné. Krásne, pohodne a funkčné. Rada ich nosím.

- Dana

 

Chtela moc podekovat, kalhotky dorazily v poradku do Kanady! Velikost je stoprocentni, krasne sednou. Kez by je kazda zena mohla vyzkouset, je to sen !!! Jeste jednou moc dekuji, tesim se az u vas budu znovu nakupovat :)

 

- Petra

Sayu jsem si pořizovala se záměrem mít pojistku kalíšku první dny především v nemocniční bílé. Jelikož jsem zvyklá nosit kalhotky střihu tanga, cheeky nebo brazilky a to většinou s krajkovým nebo průhledným zadkem, aby se nerýsovali ani pod legínami, okamžitě jsem zpozorněla, když byly ohlášeny nové brazilky, ještě z mé oblíbené triolácké krajky. Dnes jsem měla kalhotky poprvé na sobě, vůbec jsem o nich nevěděla, nerolují se, ani nikde netlačí, netáhnou. Navíc nejsou vůbec vidět ani pod uplými kalhoty.

Asi před tři čtvrtě rokem jsem si pořídila tělové sayu s krajkou, které jsou ale pro tyhle potřeby moc savé a navíc nejsem zvyklá na střih kalhotek, který zakrývá většinu pozadí. Nechám si je tudíž na klidnější dny doma nebo na noc.

Brazilky opravdu splnily mé očekávání a brilantně a s elegancí sayu vlastní zaplnily mezeru na trhu.

Se světlými se budu cítit jako menstruující mýtická bytost v upnutých světlých jeanách z reklamy.

- Veronika

S brazilkami jsem velmi spokojená. Střih mi sedí výborně. Myslím, že díky vysoce střiženým otvorům na nohy je velikostně trošku univerzálnější než jiné střihy kalhotek. Velmi přijemně mě překvapila délka savé části, která je dostatečná jak směrem vpřed tak i vzad, protože z fotek to vypadalo, že by mohla být příliš krátká a to zejména vzadu. Kalhotky mi rozhodně neodstávají, ale ani neškrtí i přes to, že jsem zvolila menší velikost. Velmi oceňuji, že je krajkový panel našit hezky symetricky, celkově kalhotky vypadají jako drahé luxusní spodní prádlo. Všechny použité materiály jsou velmi přijemné. Rozhodně si myslím, že by měly být ve Vaší stálé nabídce. Chtěla bych Vám poděkovat za Vaši práci a úžasné produkty které jste vytvořili. Myslím, že Váš přístup k prádlu, který je hodně i o estetické stránce je skvělý. Opravdu jsou to nejhezčí menstruační kalhotky, které jsem kdy viděla.

- Alžběta

 

Brazilky mám dnes celý den na sobě a musím říct, že jsem naprosto unešená. Klasický střih (mám vyšší střih s krajkou šedé a nižší střih s krajkou béžovomodré) je fajn, ale párkrát u mě došlo k protečení v přední části. Malému, ale přece – zvlášť při práci, u které dlouho sedím. S modrými brazilkami jsem úplně v bezpečí, střih je krásný, neměnila bych vůbec nic. Nehrnou se, neodstávají vůbec nikde a je v nich příjemně. Brala bych víc barev, jinak naprostá dokonalost! I přítel se podivoval, jaktože jsou to kalhotky menstruační, když jsou tak pěkné.♥

- Ela

Brazilky jsou naprosto božské, svoje první sayu mám 42 tělové s krajkou a zdály se mi trochu menší, tak jsem teď zvolila 44 velikost a padnou úplně skvěle! Těším se na světlou variantu.

PS: rozhodně si ke kalhotkám objednejte i intimní mýdlo, celá zásilka bude krásně vonět ❤️

- Veronika

Kalhotky jsou skvělé! Děláte to dobře, moc vám fandím a moc děkuji za příjemné dny, které díky Sayu kalhotkám mám!

- Linda

Veľmi rada by som Vám chcela poďakovať, za rady pri výbere nohavičiek. Dnes mi balík došiel a som z nich nadšená! Perfektne sedia, a sú nesmierne pohodlné. Taktiež by som Vám chcela poďakovať za pribalené mydielka :)

Mám nesmiernu radosť, že existujete a z toho, čo pre nás ženy robíte skrz komfort našeho mesačného cyklu.

- Ivka

Pisu po dni stravenem v tech sexy brazilkach 🤗.

Strih mi neskutecne sedi, snad jeste vic nez ty vinove s krajkou, nebo alespon pocitove. Kalhotky se mi neroluji pod spek, nesjizdi a hlavne, zazrak, nezarezavaji se a krajka po okrajich nereze! Husty! Lepsi slovo to nevystihuje 😁

O kalhotkach cely den nevim, nikde neskrti, netlaci, ale taky se nevytahuji do nejakych obrich bombardaku, coz se mi u krajky stavalo.

Cely den mam pocit sucha, s cimz jsem mela u intimek, ale i u obycejnych bavlnenych kalhotek problem. Dnes jsem krasne v suchu. 👌

Totalne pred vami vsemi smekam, vytvorili jste neco krasneho a k tomu funkcniho, opravdu respekt!

Jsou proste genialni! :)

- Lucie

Včera mi dorazil balíček.

Musím.napisat, ze som nečakala, ze nohavicky budu tak krásne.

Skvelo sedia, už sa teším na menštruáciu ( mam aj od inej značky, no vaše su oveľa pohodlnejšie)

- Veronika

Vyzkoušela jsem Vaše kalhotky na spaní a z jejich vlastností jsem nadšená! Jsou příjemné a ani po delší době skutečně neprotečou, což se o jiných značkách nedá mnohdy říci.

- Jana

 

Menstruační kalhotky SAYU bych doporučila hned z několika důvodů.

Kvalita ušití a to i pro nás, větší dámy :-) Mám vel 46/48 a kalhotky sedí, nerolují se jako kalhotky konkurence.

Velká savost. Dají se použít i ve dnech, kdy mám menstruaci silnější. Už pár let jsem používala látkové vložky, a když jsem objevila kalhotky, přešla jsem na ně úplně. Jsou pohodlnější (látkové vložky občas kloužou), kalhotky sedí, nejsou cítit a perou se stejně jako látkové vložky. Za mě úplně super. A oceňuji je i jako máma postiženého dítěte (já mám sice kluka, ale od kamarádek s holčinami vím, jaká je menstruace problém) Vysvětlit jim, proč krvácí a proč musí používat vložky. Takhle dostanou kalhotky, ty se pak hodí do pračky a je hotovo :-)

Takže za mě velká pochvala.

- Lenka K.

 

Kalhotky jsou super, ale ještě více mě nadchla komunikace a přístup. Paní mi bez jakéhokoliv zdráhání vyměnila kalhotky za větší a ještě mi pomohla s výběrem velikosti. Kéž by bylo více takových prodejců s lidským a milým přístupem.

- Jitka

 

Na doporučení od kamarádky, která se s vámi zná, jsem si koupila jedny z kalhotek. Koukala jsem na ně doma tak dlouho, až mě rozčilovalo, že se menstruace opozdila! Hned co jsem si je oblékla, byla jsem nadšená! Kalhotky mi zvedly sebevědomí, nemusela jsem se vůbec o nic starat, naprosté pohodlí. Udělali mi takovou radost, že jsem měla dobrou náladu, jaka se mi za menstruaci už dlouho nestala! Děkuji a určitě nenakupuji naposled 😍

- Bára

Diky, diky, diky!!! Vase kalhotky jsou Boží😇 skvela varianta kdyz chcete snizit produkci odpadu a chovat se setrne k prirode. Zaroven jsem diky skvelym modelum a pohodlnosti nic neslevila ze sve zenskosti. Citim se krasna, cista v peci merina❤️ doporucuji! Vyzkousela jsem i podobne vyrobky z nano vlaken a specialnich kosmickych technologii, ale prirodni merino me naprosto dostalo. 
Jeste jednou dekuji a jedny si jeste doobjednam
👍

- Monika

 

Mám objednáno a už se na kalhotky moc těším 🙂 . Budou to mé šesté kalhotky Sayu 🙂 . S touto zásobou již zvládnu své dny bez komplikaci. Vaše kalhotky jsou opravdu moc fajn a staly se mými oblíbenci. Vyzkoušela jsem několik značek a typů a u SaYu zůstala 🙂. Jen bych mela jednu maličkou připomínku. Malá vada na dokonalosti je cedulka s názvem značky, kterou všíváte do pasu. Je nepříjemná, má ostré okraje. Škrábe mě (u všech kalhotek Sayu, co mám je to stejné). Cedulku musím odstřihávat, je nutné ji vzít těsně u látky, aby to přestalo škrabat. Mám pak vždy stres, abych nezastřihla. Myslím, že by šlo označení “Sayu” udělat z jemnější cedulky, nebo úplné jinak. Jsem atopik a alergik a mám citlivou kůži (cítím, když po mně leze klíště🙂) a tak si drsnějších věcí na oblečení hned všimnu a jsou mi nepříjemné. Myslím, že spousta žen si toho ani nevšimne. Kalhotky jsou skvělé i s cedulkami - změna cedulek by pro mě byla třešnička na dortu k dokonalosti🙂 Funkčností jste top 🙂.

- Ivana

Právě mi skončil druhý cyklus s Vašimi kalhotkami a musím říct, že za těch 10+ let, co menstruuji, jsem se nikdy necítila tak komfortně. Držím Vám palce a budu doporučovat všude, kam přijdu :)

- Lucie

Již mám několik dnů po menstruaci a mé nadšení neopadlo. Opravdu jsem si kalhotky moc užila, jsou pohodlné, krásně sedí a neposouvají se, nemám pocit vlhka jako u konkurence a ještě ke všemu se cítím sexy :-)

Určitě v nejbližší době objednám další.

- Anna

Jsem s kalhotkami moc spokojená. Mám doma již dvoje tělové a jedny noční. Nikdy mi neprotekly a tak vím, že se na ně mohu spolehnout. Jsem nadšená, že už nemusím používat tampóny ani vložky, protože kalhotky jsou o moc pohodlnější a mám z nich mnohem lepší pocit. A úplně nejlepší je na tom zredukování nerecyklovatelného odpadu, který jsem po sobě každý měsíc zanechávala.

- Věra

Nošení menstruačních kalhotek SaYu bylo velmi příjemné. Mohu se na ně spolehnout.

- Klára

Moje první dojmy z kalhotek SaYu: Kalhotky jsou skvěle ušité a výborně sedí. K tomu ještě vypadají elegantně! Při jejich nošení zapomínám, že menstruuji.

- Dana

Dobrý deň, pred dvoma týždňami som si objednala vaše nohavičky. Pravdupovediac na začiatku som bola trochu skeptická a až tak som im neverila. No veľmi ma prekvapili hneď, ako prišli som si ich obyrela a žasla nad úžasne hebkou vrchnou vrstvou a pred pár dňami som ich prvý raz odtestovala a nemôžem si ich vynachváliť. Pocit ako keby ste menštruáciu ani nemali lebo je vám pohodlne a nemusíte sa starať či niečo nepretečie je k nezaplateniu 10 hodím som ich mala na sebe a všetko bolo v poriadku. Odviedli ste veľmi dobrú prácu. Zatiaľ mám nohavičky len jedny ale onedlho pribudnú ďalšie.

- Lucia

Už samotný balíček byl velikým potěšením při rozbalování a kalhotky jsou super pohodlné.

- Zuzana

S kalhotkami SAYU jsem spokojená. Jsou úžasné. Naprosto.

Když jsem o nich četla, že je budu chtít nosit i ve dny, kdy nemám svoje dny, myslela jsem, že to je nadsázka. 🙈 Ale i já - jakožto člověk vybíravý - se na svoje dny vyloženě těším jen kvůli nim a nosila bych je pořád.

Nekecám. 😄

Takže.. děkuji vám za ně. 🙏

Objednala jsem si i jiné kalhotky (abych taky ozkoušela konkurenci).

A musím říct, že mě neoslovily tolik, jako ty vaše.

Jsem prostě tým SaYu 🌸 na 100 %.

- Terezie