Právě mi skončil druhý cyklus s Vašimi kalhotkami a musím říct, že za těch 10+ let, co menstruuji, jsem se nikdy necítila tak komfortně. Držím Vám palce a budu doporučovat všude, kam přijdu :)

 

- Lucie

Již mám několik dnů po menstruaci a mé nadšení neopadlo. Opravdu jsem si kalhotky moc užila, jsou pohodlné, krásně sedí a neposouvají se, nemám pocit vlhka jako u konkurence a ještě ke všemu se cítím sexy :-)

Určitě v nejbližší době objednám další.

- Anna

Jsem s kalhotkami moc spokojená. Mám doma již dvoje tělové a jedny noční. Nikdy mi neprotekly a tak vím, že se na ně mohu spolehnout. Jsem nadšená, že už nemusím používat tampóny ani vložky, protože kalhotky jsou o moc pohodlnější a mám z nich mnohem lepší pocit. A úplně nejlepší je na tom zredukování nerecyklovatelného odpadu, který jsem po sobě každý měsíc zanechávala.

- Věra

Nošení menstruačních kalhotek SaYu bylo velmi příjemné. Mohu se na ně spolehnout.

- Klára

Moje první dojmy z kalhotek SaYu: Kalhotky jsou skvěle ušité a výborně sedí. K tomu ještě vypadají elegantně! Při jejich nošení zapomínám, že menstruuji.

- Dana

Dobrý deň, pred dvoma týždňami som si objednala vaše nohavičky. Pravdupovediac na začiatku som bola trochu skeptická a až tak som im neverila. No veľmi ma prekvapili hneď, ako prišli som si ich obyrela a žasla nad úžasne hebkou vrchnou vrstvou a pred pár dňami som ich prvý raz odtestovala a nemôžem si ich vynachváliť. Pocit ako keby ste menštruáciu ani nemali lebo je vám pohodlne a nemusíte sa starať či niečo nepretečie je k nezaplateniu 10 hodím som ich mala na sebe a všetko bolo v poriadku. Odviedli ste veľmi dobrú prácu. Zatiaľ mám nohavičky len jedny ale onedlho pribudnú ďalšie.

- Lucia

Už samotný balíček byl velikým potěšením při rozbalování a kalhotky jsou super pohodlné.

- Zuzana

S kalhotkami SAYU jsem spokojená. Jsou úžasné. Naprosto.

Když jsem o nich četla, že je budu chtít nosit i ve dny, kdy nemám svoje dny, myslela jsem, že to je nadsázka. 🙈 Ale i já - jakožto člověk vybíravý - se na svoje dny vyloženě těším jen kvůli nim a nosila bych je pořád.

Nekecám. 😄

Takže.. děkuji vám za ně. 🙏

Objednala jsem si i jiné kalhotky (abych taky ozkoušela konkurenci).

A musím říct, že mě neoslovily tolik, jako ty vaše.

Jsem prostě tým SaYu 🌸 na 100 %.

- Terezie

SAYU s.r.o.

IČO: 08320497

DIČ: CZ08320497

kontakt@SAYU.cz

+ 420 773 739 774

Červená Skála 338

Husinec

250 68

Česká republika

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo zpětnou vazbu, napište nám!
Přihlášení k odběru SAYU novinek!
Stisknutím tlačítka ,,ODEBÍRAT" souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů

O NÁS

SAYU je rodinná firma, která byla založena v roce 2019. Rok předtím jsme se věnovali vývoji technologie, navrhování střihů, hledání kvalitních materiálů a výrobců. Na českém trhu dosud chyběl výběr menstruačních kalhotek, který by splňoval naši představu o kvalitě, designu, provedení a funkčnosti. Stále pracujeme na nových modelech a na zdokonalení naší technologie. Vaše podněty a zpětná vazba nás stále posouvají dál.

Jana, Majda a Pavel

DESIGN: MAX MOHL

  |  

FOTOGRAFIE: MONIKA HÁNOVÁ