Právě mi skončil druhý cyklus s Vašimi kalhotkami a musím říct, že za těch 10+ let, co menstruuji, jsem se nikdy necítila tak komfortně. Držím Vám palce a budu doporučovat všude, kam přijdu :)

 

- Lucie

Již mám několik dnů po menstruaci a mé nadšení neopadlo. Opravdu jsem si kalhotky moc užila, jsou pohodlné, krásně sedí a neposouvají se, nemám pocit vlhka jako u konkurence a ještě ke všemu se cítím sexy :-)

Určitě v nejbližší době objednám další.

- Anna

Jsem s kalhotkami moc spokojená. Mám doma již dvoje tělové a jedny noční. Nikdy mi neprotekly a tak vím, že se na ně mohu spolehnout. Jsem nadšená, že už nemusím používat tampóny ani vložky, protože kalhotky jsou o moc pohodlnější a mám z nich mnohem lepší pocit. A úplně nejlepší je na tom zredukování nerecyklovatelného odpadu, který jsem po sobě každý měsíc zanechávala.

- Věra

Nošení menstruačních kalhotek SaYu bylo velmi příjemné. Mohu se na ně spolehnout.

- Klára

Moje první dojmy z kalhotek SaYu: Kalhotky jsou skvěle ušité a výborně sedí. K tomu ještě vypadají elegantně! Při jejich nošení zapomínám, že menstruuji.

- Dana

Dobrý deň, pred dvoma týždňami som si objednala vaše nohavičky. Pravdupovediac na začiatku som bola trochu skeptická a až tak som im neverila. No veľmi ma prekvapili hneď, ako prišli som si ich obyrela a žasla nad úžasne hebkou vrchnou vrstvou a pred pár dňami som ich prvý raz odtestovala a nemôžem si ich vynachváliť. Pocit ako keby ste menštruáciu ani nemali lebo je vám pohodlne a nemusíte sa starať či niečo nepretečie je k nezaplateniu 10 hodím som ich mala na sebe a všetko bolo v poriadku. Odviedli ste veľmi dobrú prácu. Zatiaľ mám nohavičky len jedny ale onedlho pribudnú ďalšie.

- Lucia

Už samotný balíček byl velikým potěšením při rozbalování a kalhotky jsou super pohodlné.

- Zuzana

S kalhotkami SAYU jsem spokojená. Jsou úžasné. Naprosto.

Když jsem o nich četla, že je budu chtít nosit i ve dny, kdy nemám svoje dny, myslela jsem, že to je nadsázka. 🙈 Ale i já - jakožto člověk vybíravý - se na svoje dny vyloženě těším jen kvůli nim a nosila bych je pořád.

Nekecám. 😄

Takže.. děkuji vám za ně. 🙏

Objednala jsem si i jiné kalhotky (abych taky ozkoušela konkurenci).

A musím říct, že mě neoslovily tolik, jako ty vaše.

Jsem prostě tým SaYu 🌸 na 100 %.

- Terezie

SAYU s.r.o.

ID number: 08320497

VAT number: CZ08320497

kontakt@SAYU.cz

+ 420 773 739 774

Červená Skála 338

Husinec

250 68

Czech Republic

If you have any questions or feedback, please drop us a note - we want to hear from you!
Sign up for SAYU news!
By clicking on "SIGN UP" you accept our Data Protection and Privacy Notice

ABOUT US

SAYU is a family business founded in 2019. The year prior, we busied ourselves developing the technology, designing the cuts, sourcing quality materials, and finding the right producers. We found that the Czech market lacked the kind of period panties that would meet our expectations in terms of quality, design, build and functionality. We keep working on new designs and improving our technology. Your suggestions and your feedback help us continuously improve.

Jana, Majda and Pavel

DESIGN: MAX MOHL

  |  

PHOTOGRAPHER: MONIKA HÁNOVÁ